Nasıl Sipariş Verebilirim?

hakkimizda2.jpg (33 KB)
Öncelikle, sistem üzerinden öncelikle üyelik işlemi yaparak teslimat sürecinde ihtiyacımız olacak olan ulaşım ve iletişim bilgilerinizin bizde kayıtlı olmasını sağlamış olursunuz. Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra (koltuklarda renk seçeneklerinizi de tespit ettikten sonra), iki şekilde siparişiniz oluşturabilirsiniz:

İnternet ile Sipariş

İsterseniz sitemiz üzerinden almak istediğiniz modelleri sepete atarak detaylarınızı (renk, takım, şekil vs) sipariş formundaki açıklama bölümüne yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş formunuz bize geldiğinde, tarafımızdan siparişinizin teyidi yapılır ve sipariş teslim süreciniz başlatılmış olur.

Telefon ile veya WhatsApp Üzerinden Sipariş

Genelde müşterilerimiz tarafından tercih edilen sipariş yöntemidir.
Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra
doğrudan telefon ile arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bize ulaşıp modelleri, detayları ve ödeme şekillerini bildirip sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz. Bizim oluşturacağımız sipariş formunuzu mail adresinize yollayarak anlaşmaya varılan ürünler ve detayla ile ilgili bir dokümanda sizin elinizde olmuş olacak ve teslimatı da bu formdan takip edebileceksiniz. Siparişlerinizin başlatılması için gerekli kaporanın ödemesi ile sipariş süreciniz başlamış olur.

Siparişleriniz ortalama 4 ile 6 hafta arasında teslim edilecektir. Mücbir sebeplerden dolayı gecikme söz konusu olması durumunda tarafımızdan size bilgi verilecektir. İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.